Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Zakres działania:

       a. rozpatruje skargi na działania Prezydenta Miasta i gminnych jednostek organizacyjnych,
       b. rozpatruje wnioski oraz petycje składane przez obywateli.

Członkowie Komisji:

  1. Katarzyna Ancipiuk - Wiceprzewodnicząca Komisji
  2. Anna Maria Dobrowolska-Cylwik 
  3. Gracjan Paweł Eshetu-Gabre
  4. Piotr Jankowski
  5. Michał Karpowicz - Przewodniczący Komisji

 

Obsługa Komisji:

Biuro Rady Miasta
ul. Słonimska 1, pok. 605
Agnieszka Trzeciak, telefon 85 869 6160

Powrót na początek strony