Komisja Kultury i Promocji Miasta
Komisja rozpatruje sprawy:
- promocji miasta,
- kultury, w tym bibliotek komunalnych i innych placówek upowszechniania kultury,
- współpracy z miastami polskimi i zagranicznymi,
- ochrony dóbr kultury,
- efektywności działania gminnych jednostek kulturalnych,
- w zakresie kultury mniejszości narodowych i etnicznych.
Członkowie Komisji:
- Katarzyna Ancipiuk
- Jacek Krzysztof Chańko
- Anna Maria Dobrowolska-Cylwik
- Anna Leonowicz
- Karol Konrad Masztalerz - Przewodniczący Komisji
- Paweł Skowroński - Wiceprzewodniczący Komisji
- Bartosz Aleksander Stasiak
- Krzysztof Jan Stawnicki
- Ewa Tokajuk
- Marek Stanisław Tyszkiewicz
- Agnieszka Zabrocka
Obsługa Komisji:
Biuro Rady Miasta
ul. Słonimska 1, pok. 605
Anna Fechner, telefon 85 869 6399
